Ayakkabı Çanta Franchise Bayilik Veren Firmalar

Ayakkabı ve çanta sektörü her geçen gün daha da büyümektedir. Kısa sürede ticarete atılarak para kazanmak istiyorsanız ayakkabı ve çanta sektöründe şansınızı deneyebilirsiniz. Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de tecrübe çok önemlidir. Bu nedenle tanınmış ve deneyimli bir firmanın franchise bayiliğini almak işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Tanınmış bir marka ile çalışmak müşterilerin sizi tercih etmesine neden olacaktır bu nedenle bayilik ve franchise avantajlarından daha iyi yararlanabilmek için firma seçimine dikkat etmek gerekmektedir. 

Ayakkabı ve çanta franchise bayilik veren firmalar:

TERGAN: 1972 yılından beri hizmet veren Tergan markası evrak çantaları, bay ve bayan el çantaları, seyahat çantaları ve çeşitli deri aksesuarları üreten ve franchise bayilik veren bir firmadır.

HOTİÇ: Kuruluş yılı 1938 yılı olan Hotiç markası ayakkabı sektöründe hizmet veren deneyimli firmalar arasında yer almaktadır.

DESA: Desa markası 1972 yılından beri ülkemizde hizmet veren köklü bir firmadır. Bay, bayan ayakkabı ve çanta sektöründe hizmet vermektedir. Markanın franchise’den beklentisi üretmekte oldukları ürünlerin bölgenin satış potansiyeline göre belirli bir kota koyularak satılmasıdır.

DARTY : Ayakkabı ve çanta sektöründe hizmet veren Darty firması Türkiyede ki her bölgeye franchise bayilik vermektedir. 

BOND NON: 1992 yılında kurularak çanta sektörüne adım atan Bond Non markası erkek ve bayan çantaları üretmektedir. Firmanın merkezi İstanbulda bulunmaktadır. Bayilik vererek satışlarını devam ettiren bir firmadır.

SAMSONİTE: 1910 yılında kurulan köklü çanta firması Samsonite 2007 yılından itibaren ülkemizde de hizmet vermeye başlamıştır. Kısa süre de Türkiye de hızla yayılan firmanın şu an ülkemizde 26 mağazası bulunmaktadır.

CONVERSE: İstanbul merkezli olan ayakkabı firması Converse Türkiyenin bir çok iline bayilik vererek çalışmaktadır. Converse markası Türkiyede olduğu kadar yurt dışında bir çok ülkede de tanınan saygın bir firmadır.

ESPARDİN: 2012 yılında kurulan firma başta büyük iller olmak üzere Türkiyenin bir çok yerine bayilik vermeyi planlamaktadır. Espardin markası çeşitli ayakkabı ve çanta modelleri üretmektedir.

AROW: 63 mağazası ve 650 satış noktası bulunan arow markası bayilik ve franchise sistemi ile çalışmaktadır. Firma uzun yıllardır ayakkabı sektöründe hizmet veren tecrübeli bir markadır.

YEŞİL KUNDURA: Ayakkabı ve çanta sektöründe uzun yıllardır üretim yapan tecrübeli bir marka olan Yeşil kundura da bayilik yöntemi ile çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir