Bilişim Sektöründe Franchise Bayilik Veren Firmalar

Bilişim sektörü çağımızın en popüler sektörleri arasında yer almaktadır. Bu sektör sürekli kendisini geliştirerek ve hızla yenilenerek insan yaşantısında önemli bir yer edinmiştir. Günümüzde bilişim sektörüne temel ihtiyaçlar kadar ihtiyaç duyulmaktadır. Her geçen yıl bilişim sektörüne karşı duyulan gereksinim daha fazla artmaktadır. Şirketler bu ihtiyacı karşılamak amacı ile bilişim sektörüne yaptıkları yatırımları hızla artırmaktadırlar. Sizde hem bu sektöre atılmak istiyorsanız hem de kendi işinizin başına geçmek istiyorsanız bilişim sektöründe franchise bayilik veren firmalar tam size göre bir iş seçeneği. 

Kendinize en uygun firmayı belirlemenize yardımcı olmak amacıyla bilişim sektöründe franchise bayilik veren firmaları sizler için araştırdık. Aşağıda ki alanında uzman bilişim sektöründe franchise bayilik veren firmaları inceleyerek güvenilir bir şekilde kazanç sağlayabileceğiniz firmalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  • Ersöz Bilişim Bayilik: Ersöz Bilişim 2010 yılında İstanbul Avcılar’da bilişim sektörüne adım atmıştır. Kısa sürede kendisini geliştiren firma şu an tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Ersöz Bilişim Bayilik, franchise bayilik açmak isteyenlere her türlü desteği vererek herhangi bir maliyet şartı aramamaktadır.
  • As Teknoloji Bilişim Bayilik: As Teknoloji Bilişim 2008 yılından itibaren bilişim sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Firma İstanbul’da başladığı faaliyet alanını kısa sürede genişleterek başta Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bursa ve Kütahya olmak üzere Türkiyenin her yerine yayılmıştır.
  • Lera Ajans Bilişim Teknolojileri Bayilik: Bilişim sektöründe franchise bayilik veren güvenilir firmalar arasında yer alan Lera Ajans Bilişim Teknolojileri 2013 yılında kurulmuştur. Lera Ajans Bilişim Teknolojileri, Türkiyenin her yerine bayilik vererek büyümeyi hedefleyen bir firmadır.
  • Yna Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri Bayilik: Sürekli olarak kendisini yenileyen ve geliştiren bir firma olan Yna Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri, franchise bayilikler vererek bilişim alanında daha fazla büyümeyi planlamaktadır. Bursa merkezli kurulan firmanın şu an ki franchise bayilik şube sayısı 30’dur. 
  • Sarnet Bilişim Bayilik: Bilişim sektöründe faaliyet gösteren Sarnet, 2011 yılında kurulmuştur. Sarnet Bilişim’in merkezi Denizli’de bulunmaktadır. Firma kablosuz internet alanında kendi işini kurmak isteyenler için franchise bayilik imkanı sunmaktadır. Türkiyenin hangi bölgesinde olursanız olun bu firma ile çalışabilirsiniz.
  • JBI Yazılım Bayilik: JBI Yazılım 15 yıllık bilişim sektörü deneyimine sahip bir firmadır. Firma Denizli’de kurularak tüm Türkiye’de faaliyet göstermeye başlamıştır. Firma franchise bayilikler vererek şube sayısını artırmayı hedeflemektedir. 
  • İntron Bilişim Bayilik: 1998 yılından beri bilişim sektöründe yer alan İntron Bilişim uzun yıllık tecrübesini yaptığı işlerde ki kalite ile belli etmektedir. Firma bilişim alanında iş kurmak isteyenler için hiç bir maliyet talep etmeden Türkiye’nin her bölgesine franchise bayilikler vermektedir.
  • Bimeks bayilik: Alanında öncü firmalar arasında yer alan Bimeks de franchise bayilikler vermektedir. Bimeks’e yapılan franchise bayilik başvuruları bulunduğunuz bölgeye ve o bölgenin gelir potansiyeline göre değerlendirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir