Bounty Uygulaması ile Gerçek Para Kazanma

Dünyamız artık teknoloji dünyası… Haliyle her şeyin teknolojiye bağlanması insanlara belli başlı imkânlar ve yeni avantajlar kazandırıyor. Bu avantajlardan birçoğu insana gelir elde etmek için yeni yeni olanaklar sunuyor. Daha kısa bir şekilde ifade etmek gerekirse günümüz dünyası biz insanlara sıradan bir şekilde işe gitme gereksinimi duymadan kolay para kazanma imkânı sunuyor.

Makale yazarlığı, editörlük, reklamlar, adsense teknolojisi derken yeni para kazanma olanakları telefon dünyasına kadar taştı. İlk başta kişisel yapımcılar belli başlı riskler aldılar ve ortaya maddi manevi güç koydular. Play store ve app store başta olmak üzere telefon marketleri de bu yapımcıların emeklerini görmezden gelmedi ve onları application dediğimiz uygulama sahnesine çıkararak pazarlamaya başladı. İşte tüm bu gelişmeler telefonlar üzerinden de insanlara para kazanma olanağı sağlar iken sektöre ülkemiz yapımı tamamen yerli bir uygulama bomba gibi düştü. Bu uygulamanın adı Bounty…

Bounty adlı uygulama ile işe gitme gereksinimi duymadan kesinlikle ama kesinlikle bir patronun buyruğu altına girmeden para kazanma şansı yakalıyorsunuz. Hem de öyle bir para kazanma şansı ki bırakın sadece para kazanmayı bu vesile ile paradan ziyade hem yürüyerek spor yapıyorsunuz hem de dış dünyada gerçek sosyalliği yakalıyorsunuz. Peki, bu Bounty adı verilen yerli telefon uygulaması, yerli para kazandırma aracı insanlara bu şansı nasıl veriyor gelin bunu daha ayrıntılı bir şekilde inceleyelim.

Bounty Uygulamasını Yükleyerek Kolay Para Kazanmaya Başla

Bounty adlı uygulama aracılığı ile para kazanmaya karar verdiyseniz yapmanız gereken ilk şey akıllı telefonunuzu açıp Google Play Store ya da App Store aracılığı ile uygulamayı telefonunuza yüklemek.

Bounty adlı yerli uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra isterseniz Facebook isterseniz de gmail Hotmail vb. platformlardan biri ile sisteme kayıt olmanız ve ardından sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.

Sisteme girişinizi tamamladıktan sonra Bounty adlı uygulama, sizin o an bulunduğunuz konumlara birkaç kilometre uzaklıkta yerler belirleyecek ve bu yerleri denetleme görevi verecek sizlere. Daha somut bir örnek verecek olursak Bounty adlı uygulamaya evinizden giriş yaptınız. Uygulama otomatik olarak evinize 4 ila 10 kilometre arasında uzaklıkta bulunana bazı hedefler seçecek. Örneğin evinize 5 kilometre uzaklıkta bir süpermarket seçecek. Sizin göreviniz bu süpermarkete gitmek ve süpermarketteki içecek dolabının fotoğraflarını çekip sisteme yüklemek gibi şeyler olacak. Bu görevi tamamlayıp fotoğrafları Bounty sistemine yüklediğinizde hesabınıza daha önceden size teklif edilen fiyat eklenecek.

Eğer tek seferde daha çok kazanmak istiyorsanız daha uzaktaki bir yere gitmelisiniz. Zira, Bounty uygulamasının gösterdiği hedeflerin verdiği ücret genelde konumunuza olan uzaklıkla doğru orantılı olarak artış gösteriyor.

Yaptığınız görevler sonucunda Bounty cüzdanınızda biriken paranın minimum 30 (yazıyla otuz) Türk Lirası olması, size hesabınızdaki parayı gerçek yaşamdaki banka hesaplarınıza aktarma şansı sunuyor. Yani belli başlı görevleri yaptınız otuz lira ve daha fazla bir miktar gelir elde ettiniz. Bounty uygulamasına parayı gerçek hesabınıza yatırması için talimat verme hakkına sahip oluyorsunuz.

Beğenebileceğiniz Yazımız: Çalışmadan Para Kazanmanın Yolları

Bounty uygulaması gezmeyi yürümeyi koşmayı spor yapmayı ve macerayı seven sosyalleşmek isteyen ayrıca boş vakte sahip olan insanlar için iyi bir kolay para kazanma seçeneği. Bir detayı da verelim. Uygulamada daha çok büyükşehir merkezlerinde görevler çıkıyor. Siz de hiç beklemeden Bounty ile para kazanmaya başlayın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir