Emlak Gayrimenkul Franchise Bayilik Veren Firmalar

Emlak sektörü, sürekli gelişen ve büyüyen bir ivmeye sahip. Sektör geliştikçe, açılan emlak dükkânları da çoğalmakta. Pastadan hatırı sayılır bir pay alabilmek için, kendini ispatlamış ve sektörün öncüsü diyebileceğimiz firmaların bayilik ve franchise imkânlarını değerlendirebilirsiniz. Bu firmaların bayiliğini almak, yüksek itibar ve güvenilirlik kazandırdığı için hedef müşteri ve portföy kitlesine daha çabuk ulaşmanızı sağlayacaktır. Ayrıca, çoğu firmanın vermiş olduğu müşteri ilişkileri, müşteriye ulaşma gibi eğitimlerden yararlanma imkânı sunacaktır. Sizler için Türkiye genelinde bayilik veren firmaları derledik.

REMAX

Remax, 1973 de kurulan ve dünya çapında bayilik veren bir firmadır. Binlerce ofis ve yüz bin üzerinde çalışan danışmanıyla kurumsal bir yapıya sahiptir. Türkiye üzerindeki remax ofislerinin bütün portföylere ulaşabilmeniz müşterilere daha hızlı hizmet vermenizi sağlayacaktır. Asgari yatırım maliyeti 110.000 TL’dir ve asgari ofis büyüklüğü 100 metrekaredir.

CAN MORRİS

Teknolojiyi ileri derece kullanan bu firma Amerikan menşeili ve kurumsaldır. Müşterilerinize saygın bir hizmet vermeniz için tercih edebileceğiniz bir firmadır. 10.000 dolar gibi bir rakama bayilik açabilir ve firmanın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

ERA GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI

1971 yılında Amerika’da kurulan ve 3.000 üzeri ofis ve 35.000 satış danışmanıyla hizmet vermekte. 35 farklı ülkede bayilikleri bulunan Era Gayrimenkul sektörün öncü firmalarından. Ortalama yatırım maliyeti 60.000 liradır.

ESKİDJİ GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI

Türkiye merkezli olan bu firma, uluslararası alanda da hizmet vermektedir. 90.000 üzerinde bayisi bulunuyor ve kendine özgü bir bayilik ağ sistemi vardır. Asgari yatırım bedeli 100.000 liradır. Bu yatırımla birlikte firmanın desteğini ve eğitim hizmetlerini de satın almış bulunuyorsunuz.

TURYAP GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI

Türkiye’de 360’ın üzerinde bayisiyle hizmet vermektedir. Firmanın hedefleri arasında yurtdışı bayiler açmakta vardır. Yatırım maliyeti bölgeye göre değişiklik gösteriyor. 8.000-22.000+KDV arasında bayilik ve isim hakkını satan Turyap, eğitim ve destek imkânı da sunuyor.

REHA MEDİN

Hızla büyümekte ve bayilik sayısı çoğalmakta olan firmanın 13 şehirde 60’a yakın bayiliği var. Yatırım maliyetleri açısından uygun rakamlar dikkat çekse de aylık 350 dolar aidat ödemeniz gereken bir bayilik sistemine sahip. Ayrıca minimum 40 metrekare bir ofise sahip olmanız gerekmekte.

KOÇAK GAYRİMENKUL

1980’de kurulan ve Türkiye’de 100 civarı bayiliği bulunmakta olan firma. Bayilik bedeli 5 yıllık sözleşme karşılığı 12.500 dolar + KDV. Tercih edilen lokasyon noktaları: insan ve araç trafiği olarak yoğun olan bölgelerdir.

RETÜRK GAYRİMENKUL

25.000 – 50.000 TL karşılığında bayilik fırsatı sunan firma, İstanbul’da hizmet vermeye başlamış bulunmakta. Firma kısa sürede Türkiye geneline yayılmış ve gerekli eğitim, destek gibi konularda bayilerine yeterli destek vermesiyle biliniyor.

EMLAK İSTASYONU

Tamamen Türk sermayeli olan firma yurt içi ve yurtdışı hizmet vermeyi amaçlamakta. Ofisin en az 60 metrekare büyüklüğünde olması ve ofisin 2 bölmeden oluşması gerekmekte. Ayrıca ofiste lavabo da olması gerekmektedir. Firmanın başka bir şartı da, ofisin servis aracının bulunması. Firmanın belirlediği diğer şartlar ise; tek tip tabela, renk, tasarım ve kartvizit seçimi. Türkiye genelinde 20den fazla bayiliği bulunuyor.

ALTIN EMLAK

25 ilde 110 bayisiyle hizmet veren firmanın bayilik ücreti 40.000 TL + KDV. Yatırımcıya her türlü MEB onaylı desteği merkezden verebilen tek firma olma özelliği ile dikkat çekiyor. Yerli sermaye ürünü olan firma Türkiye’nin lider franchise markasıdır. 

Emlak-Gayrimenkul sektöründe franchise ve bayilik veren bu firmaların şartları hakkında daha detaylı bilgi almak için söz konusu firmaların internet sitelerine girebilir ve telefonla arayabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir