Evden Yapılan Ek İşler Nelerdir?

Bugün sizlere evde yapılacak işler hakkında bilgi vereceğiz. Yazımızda ilk bahsedeceğimiz işler, evde internet aracılığıyla yapabileceğiniz işlerdir.

1. Facebook ile evde yapılabilecek işler

Facebook ile evden para kazanmak istiyorsanız öncelikle iyi bir sayfanız olmalıdır. Kendinize güzel bir sayfa oluşturduktan sonra sayfanız büyüdükçe 20-200 Tl arasında, her ileti başına tanıtıcı reklamlar alabilirsiniz. Bu sayede düzenli para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Konuyu biraz daha detaylandırırsak, Facebook sayfalarınızda, beğeni sayısı ve etkileşim ne kadar fazla olursa kazancınız da bir o kadar fazla olur. Yani örneğin, Spor üzerine birçok ilgi çekici bir Facebook sayfanız var. Düzenli olarak her gün spor paylaşımları yapıyorsunuz. Bu sayfanız yılın her günü ilgi çekecek ve sayfanızdaki iletiler paylaşılarak ileti başına para kazanabileceksiniz.

2. Instagram ile evde yapılabilecek işler

Instagram ile evden para kazanmak için oldukça fenomen bir sayfa oluşturmanız gerekmektedir. Böyle bir sayfa oluşturmanız halinde paylaşımlarınız arasına 30-2.000 Tl arasında reklamlar alabilirsiniz. Sayfanızda ne kadar çok orijinal yayın yaparsanız o kadar çok reklam alırsınız ve kazancınızı da katlarsanız. Ayrıca son zamanlarda Instagram üzerinden yapılan en popüler iş, hesabınızdan butik ürün reklamı yapıp bu ürünleri ilgilenen ve beğenenlere satmak. Bu işte başarılı olmak için her yerde olmayan ürünleri pazarlamanız gerekiyor. Günümüzde birçok bayan bu iş sayesinde yüksek kazançlar elde ediyorlar.

Evden Para Kazanılan Yeni İş Fikrine İhtiyacım Var!

3. Web siteleri ile evde yapılacak işler

Günümüzde birçok web sitesi sahibi sitelerine makale aramaktadır. Bu sayede de evde yazılacak makaleler bu web sitelerine satılarak gelir elde edilebilir. Sadece makale yazım konusunda oluşturulan siteler vardır. Ayrıca yabancı dilde yazılan makaleler daha fazla kazanç elde etmenize yardımcı olmaktadır.

4. Evde Video çekerek para kazanmak

Oturduğunuz yerden artık Youtube kanalı açmak çok popüler hale geldi. Youtube üzerinden para kazanmak istiyorsanız, kanalınızda ilginç ve az bilinen bilgilerle dolu videolar yükleyerek izlenmesini sağlıyorsunuz. Eğer başarılı videolar yükler ve abone sayınızı arttırabilirseniz, Google sizin için reklam vererek para kazanmanızı sağlıyor.

Yazımızın bu kısmına kadar interneti kullanarak evden yapılabilecek işleri anlattık. Yazının devam eden kısmında ise biraz daha el becerisi gerektiren işlerden bahsedeceğiz.

Evde Yeni ve Değişik Para Biriktirme Yöntemleri

1. Evde Kutu Katlama İşi

 Kutu katlama işi, hem pratik hem de sık kullanılan işlerden birisidir. Evinizde size teslim edilmiş kapalı kutuları açabilir ve bu sayede para kazanabilirsiniz. Özellikle hızlı bir şekilde para kazanmak isteyenler için oldukça uygun bir iştir. Firmalar genellikle katlanan kutu başına 5 ila 10 kuruş para ödemektedir.

2. Evde Etiket İşi

Özellikle kıyafet, yiyecek ve daha birçok farklı üründe bulunan etiketlerin hazırlanması işi evlerde yapılan ek iş olarak tanımlanabilir. Ancak bu işi yapmak biraz zordur. Sebebi ise bu işi yapan firmaları bulmak biraz zaman alabilmektedir. Bu Sıkı bir araştırmadan sonra ulaşacağınız sonuçlarla güzel paralar kazanabilirsiniz. Eğer toplu iş alırsanız ve bu işi hızlı bir şekilde teslim ederseniz tekrar yeni bir iş alabilirsiniz.

3. Evde Boncuk İşi

Çok basit iş arayanlar içi en ideal işlerin başında evde boncuk işi gelmektedir. Bu iş sayesinde, bayanlar çok rahatlıkla evde yapılabilecek iş bulmuş olurlar ve güzel kazançlar sağlayabilirler. Tabii boncukların dizimine ve boncuk yapısına göre gelir değişmektedir. Yapılan iş başına 25 kuruş ile 1 TL arasında kazanç sağlanmaktadır.

4. Evde yemek Yapma İşi

Artık günümüzde evde yemek yapma işi oldukça popüler olmakla birlikte bu işi alabileceğiniz birçok firma bulunmaktadır. Gerek kültürümüzde yemeğin önemli bir yeri olması gerekse de ev yemeklerinin tadının hazır yemeklerde bulunamayışı bu işin popüler olmasına sebep olmaktadır. Bu iş için genellikle ev kadınları son derece istekli ve başarılı olmaktadırlar. Bu işe uygun firmayla anlaşma sağlandığı taktirde kaç kişilik yemek yapacağınızı bilip ona göre bir fiyatta anlaşma sağlayabilirsiniz. Genel olarak 20 kişiye yemek yapan hazırlayan bir kişi masrafları hariç 1,000 TL para kazanabilmektedir.

İşte sizlerde yukarıda belirttiğimiz ve istenildiğinde daha birçok yöntemi olan evde yapılan ek işler sayesinde kazançlar elde edebilirsiniz. Yeter ki belli bir azminiz olsun ve idealleriniz doğrultusunda yürümeyi asla bırakmayasınız.

Evde Nasıl Para Kazanılır, Evde Yapılabilecek Ek İşler Nelerdir?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir