Franchise Bayilik Veren Ev Aksesuarları Firmaları

Ev dekorasyonuna verilen değer her geçen gün artmaktadır. Evlerini kendi zevklerine göre düzenlemek isteyenler saat, biblo, çerçeve, ayna, şamdan ve mumlar gibi bir çok ev aksesuarı kullanarak evlerini dekore etmektedir. Hiç şüphesiz ki bir evi güzelleştiren, o ev için kullanılan aksesuarlardır. Bu nedenle ev aksesuarı satmak olukça karlı bir iştir. Siz de ev aksesuarı satışı yapan güvenilir ve tercih edilen bir firmanın bayilik ve franchise imkanlarından yararlanarak iyi bir kazanç elde edebilirsiniz. Ev aksesuarı alırken müşteriler daha çok bildikleri ve güvendikleri markaları tercih etmektedirler. Franchise bayilik veren ev aksesuarı firmaları sayesinde hem kendi işinizin patronu olabilirsiniz hem de az masraf ile daha çok hedef kitleye ulaşabilirsiniz. Sizler için güvenli bir şekilde kazanç sağlayabileceğiniz franchise bayilik veren ev aksesuarı firmalarını araştırdık. Yazımızda belirttiğimiz bu firmaları ve özellikleri hakkında ki bilgileri inceleyebilirsiniz.

İlmare Ev Aksesuarları Bayilik: Ev aksesuarları alanında faaliyet gösteren firma  franchise bayilikler vererek büyümeyi hedeflemektedir. İlmare ev aksesuarları 1975 yılında kurulmuş deneyimli bir firmadır. Firmanın toplam 170  franchise bayiliği bulunmaktadır.

Abalon Art Decoration Bayilik: Abalon Art Decoration firması ev aksesuarları alanında 2012 yılından beri faaliyet göstermektedir. Franchise Bayilik imkanı sunan firma 10.000 TL başlangıç bedeli istemektedir. Abalon Art Decoration firması personel, proje ve pazarlama eğitimi vererek satış konusunda kendinizi geliştirmenize de yardımcı olmaktadır. Firma toplam 150  franchise bayilik vermeyi hedeflemektedir.

Tepe Home Bayilik: Tepe home firması merkezi Ankara’da bulunan tamamen yerli bir firmadır. Firma 1997 yılından beri mobilya ve ev aksesuarları alanında faaliyet göstermektedir. Tepe Home firması Türkiyede ki bütün illere  franchise bayilik imkanları sunmaktadır.

M3 Decorium Bayilik: 2008 yılından itibaren ev aksesuarları alanında hizmet sunan firma tüm Türkiye ve yurt dışına bayilikler vermektedir. M3 Decorium firmasının merkezi İstanbul’da bulunmaktadır ve tamamen yerli bir firmadır. M3 Decorium firmasının Türkiye’de şu an 5 şubesi bulunmaktadır.

ModoStil Avize Bayilik: Avize ve çeşitli ev aksesuarlarının satışını yapan firma 2016 yılında söktöre adım atmıştır. ”Herkesin Bir Stili Olacak” sloganı ile yola çıkan firma kısa sürede büyümeyi hedeflemektedir. ModoStil Avize firması henüz çok yeni bir firma olduğu için çeşitli bölgelere franchise bayilikler vererek büyümeyi amaçlamaktadır. 

Atlas Halı Aksesuar ve Mobilya Bayilik: 1967 yılında kurulan Atlas halı aksesuar ve mobilya firması ev dekorasyonu konusunda 45 yıllık bir deneyime sahiptir. Her bölgeye franchise bayilik imkanı sunan firma, bayilik için hiç bir başlangıç bedeli istememektedir. Ayrıca firma bayilik verdiği kişilere ücretsiz pazarlama eğitimi imkanı da sunmaktadır.

Mobil Perde Bayilik: Mobil perde firması 2012 yılından itibaren ev aksesuarları alanında faaliyet göstermektedir. Firma franchise bayilik verdiği bölgelerin satış potansiyelinin yüksek olmasına dikkat ediyor. Şu an 1  franchise bayiliği olan firma, bu sayıyı 120 yapmayı hedefliyor.

Anka Halıcılık Bayilik: Hizmet kapsamı ev aksesuarları olan Anka halıcık firması da franchise bayilik veren firmalar arasında bulunmaktadır. Firmanın bayilik vermeyi planladığı hedef bölgeler tüm Türkiye’yi kapsamaktadır. Firma bir yıl kadar kısa bir süre de 100  franchise bayilik vermiştir. Anka Halıcılık firması bu sayıyı her geçen gün daha fazla artırmayı hedeflemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir