Franchise Bayilik Veren Mobilya ve Ev Tekstili Firmaları

Mobilya ve ev tekstiline hangi çağda olursanız olun mutlaka büyük ilgi duyulmaktadır. Hem yeni evlenecekler hem de eski eşyalarını yenilemek isteyenler mobilya ve ev tekstiline talep göstermektedirler. Bu nedenle yeni iş kurmak isteyen girişimciler için mobilya ve ev tekstili alanında satış yapmak karlı bir tercih olacaktır. Müşterilerin mobilya ve ev tekstili seçimi yaparken tercihlerini sizden yana kullanmalarını sağlayacak en önemli faktör ise firmanın tanınmış olmasıdır. Franchise bayilik veren mobilya ve ev tekstili firmaları bu sektördeki pastadan büyük bir pay alabilmenize olanak sağlayacaktır.  Franchise bayilik sistemi sayesinde tanınmış bir markanın adı ile satış yapabileceksiniz. Böylece kısa sürede daha çok müşteriye ulaşma imkanı bulabilirsiniz. Mobilya ve ev tekstili alanında franchise bayilik sistemi ile çalışmak isteyenler için bayilik veren firmaları ve bu firmaların şartlarını yazımızın devamını inceleyerek detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Rodima Mobilya Bayilik : 1995 yılından itibaren mobilya sektöründe faaliyet gösteren Rodima markası franchise bayilik hizmeti vererek daha fazla müşteriye ulaşmayı hedeflemektedir. Rodima firmasının merkezi ise Adana’da bulunmaktadır.

Tepe Home Bayilik: Mobilya ve ev tekstili alanında öncü firmalar arasında bulunan Tepe Home firmasıda franchise bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. Tepe Home firması 1997 yılından beri mobilya ve ev tekstili sektöründe hizmet vermektedir. Türkiye’de ki bütün bölgelere, franchise bayilik vererek ulaşmayı planlayan Tepe Home firmasının merkezi Ankaradadır.

İpek Mobilya Bayilik: Kendisini mobilya sektöründe ispatlamış ve adını duyurmuş bir firma olan İpek mobilya da franchise bayilik vererek yeni iş kurmak isteyenlere iş imkanı sağlıyor.İpek mobilya ülkenin her yerine ulaşmayı kendisine ilke edinmiş bir firmadır bir çok yerde çeşitli bayilikleri bulunmaktadır.

Cassore Mobilya Bayilik: 2013 yılında mobilya alanında hizmet sunmaya başlamış olan Cassore mobilya franchise bayilik almak isteyenler için başka bir alternatifdir. Firmanın merkezi Bursanın İnegöl ilçesinde bulunmaktadır. Cassore firmasının franchise bayilik şartı ise 500 ve 1000 metre kare iş yerine sahip olunmasıdır.

Ewa Home Mobilya Bayilik: Ewa Home mobilya ve ev tekstili alanında çalışmaktadır. Ewa Home 1996 yılında Bursa merkezli olarak kurulmuştur fakat hedefi Türkiye’nin bütün bölgelerine ulaşmaktır. Ewa Home mobilya firmasından bayilik almak isteyenler en az 600 metre kare büyüklüğünde bir iş yerine sahip olmaları gerekmektedir.

Alfemo Mobilya Bayilik: Mobilye sektöründe prestij sahibi bir firma olan Alfemo mobilya da franchise bayilik vermektedir. 1997 yılında kurulan Alfemo mobilyanın toplam 280 franchise bayilik şubesi bulunmaktadır. Firma bu sayıyı daha fazla artırmayı hedeflemektedir.

Bemera Lükens Bayilik: İzmir merkezli kurulan Bemera Lükens firması franchise bayilik ile tüm Türkiye’ye ulaşmayı hedeflemektedir. Bemera Lükens firması mobilya ve ev tekstili alanında hizmet vermektedir.

İder Mobilya Bayilik: Mobilya sektöründe 25 yıllık bir tecrübeye sahip olan İder Mobilya da franchise bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. İder mobilya firmasının şu an toplam 27 mağazası bulunmaktadır. 

Teksin Mobilya Bayilik: Teksin mobilya sektöre 1975 yılında adım atmıştır. Tüm Türkiye’ye Avrupa standartlarında ürettikler mobilyaların satışını yapabilmek için franchise bayilik vermektedir. Bayilik açmak isteyenler için firmanın aradığı özellik ise en az 200 metre kare bir iş yerine sahip olunmasıdır.

İlgili Yazımızı Okuyabilirsiniz: Franchise Bayilik Veren Ev Aksesuarları Firmaları

Matsan Grup Mobilya Bayilik: Firma 2000 yılında mobilya sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Matsan Grup Mobilya firmasının şu an 12 tane franchise bayiliği bulunmaktadır. Matsan Grup Mobilya bayilik sayısını 100’e çıkarmayı hedeflemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir