Franchise Bayilik Veren Telekomünikasyon Firmaları

Telekomünikasyon, hem dünya da hem de ülkemizde en çok yatırım yapılan ve hızla gelişen bir sektördür. Günümüz şartlarında en küçük yerleşim yerlerinde bile bu sektöre ihtiyaç bulunmaktadır. Çağımız teknolojisi ile sürekli gelişen iletişim imkanları sayesinde telekomünikasyon sektörünün büyüme hızının her geçen gün daha da artacağı düşünülmektedir. Siz de bu sektörde ki pastadan payınızı almak isterseniz telekomünikasyon franchise bayiliğinizi bulunduğunuz bölgede açarak bu sektöre adım atabilirsiniz.

Telekomünikasyon franchise bayiliği veren firmalar hakkında merak edilenleri yazımız da anlatarak sizlere kısaca bu firmaları tanıttık. Güvenli bir şekilde kazanç sağlayabileceğiniz telekomünikasyon franchise bayiliği veren firmalar yazımızın devamında yer alıyor.

 • KurumCell Bayilik: KurumCell 1999 yılında telekomünikasyon sektörüne adım atmıştır. KurumCell müşterilerini teknik detaylarla uğraştırmadan bir kaç dakika içerisinde müşterilerinin, milyonlarca kişi ile sorunsuz olarak iletişim kurmasını sağlayan bir firmadır.
 • Aloses Bayilik: Türkiye merkezli olan Aloses bayilik 2004 yılından beri telekomonikasyon alanında faaliyet göstermektedir. Aloses bayiliğin toplam 6 şubesi ve 4 franchise bayiliği bulunmaktadır. Firmanın hedefi ise 60 şubeye ulaşmaktır.
 • Toplu SMS Plus Bayilik: 2004 yılından itibaren kesintisiz olarak hizmet veren Toplu SMS Plus Bayilik kurumsal sms çözümleri alanında faaliyet göstermekte ve telekomünikasyon sektörüne değer katmayı hedeflemektedir. Şu an 21 şube sayısına sahip olan firma şube sayısını en az 100’e kadar çıkarmayı planlamaktadır.
 • Global SMS Bayilik: Toplu sms paketleri satışı ile ilgili hizmet veren Global SMS Bayilik 2014 yılında kurulmuştur. Firmanın şu an ki franchise bayiliği şube sayısı 36’dır.
 • Mornet Telekomünikasyon Ürün Satış Bayiliği: Mornet telekomünikasyon frachise bayiliği veren firmalar arasında bulunmaktadır. 2012 yılında kurulan bu firma müşterilerine telekomünikasyon alanında hem kaliteli hem de ekonomik hizmet sunmaktadır.
 • Verita İletişim Hizmetleri Bayiliği: Verita İletişim Hizmetleri 2009 yılında telekomünikasyon sektöründe Türkiyede ki yerini almıştır. Sürekli olarak kensini yenileyen ve geliştiren bir kuruluş olmayı hedefleyen Verita İletişim Hizmetleri telekomünikasyon alanında  franchise bayiliği veren firmalar arasında yer almaktadır. Verita İletişim Hizmetlerinin şu an 3 franchise bayiliği bulunmaktadır. Firmanın hedefi ise 200 şube açmaktır.
 • Smartcell Toplu Sms Bayilik: Smartcell Toplu Sms Bayilik 2005 yılında telekomünikasyon sektörüne giriş yapmıştır. Firma sürekli olarak kendisini geliştirerek yenilemeyi hedeflemektedir. Smartcell Toplu Sms Bayilik kendi işinin patronu olmak isteyenlere franchise bayiliği imkanı sunmaktadır.
 • Turkcell bayilik: Telekomünikasyon sektöründe Türkiyede ki en büyük paya sahip firmalar arasında yer alan Turkcell de franchise bayiliği veren firmalar arasında yer almaktadır. Güvenilir firmaların başında gelen Turkcell yaşadığınız bölgenin büyüklüğüne göre bir sayı belirleyerek açılacak şube sayısını belirlemektedir. 
 • Vodafone Bayilik: Uzun yıllardır Türkiye telekomünikasyon alanında faaliyet gösteren Vodafone, franchise bayiliği vererek her geçen gün şube sayısını artırmaktadır. Güven duyulacak bir firma olan Vodafone17,5 milyon abone sayısına sahip bir firmadır.
 • EsemesNeT Toplu Sms Bayilik: EsemesNeT Toplu Sms Bayilik 2003 yılında telekomünikasyon sektörüne adım atmıştır. Şube sayısını sürekli artırmayı planlayan firma toplu sms alanında franchise bayilikleri vererek sizlere kendi işinizin başına geçme imkanı veriyor.
 • Movatek Toplu SMS Bayilik: Movatek Toplu SMS Bayilik 2012 yılında kurulmuştur.  Frima franchise bayiliği vererek şube sayısını artırmak istemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir