Gmail Hesabı Açarak Para Kazanmak Mümkün mü?

Madem Gmail hesabı açarak para kazanmak mümkün müdür diye sordunuz, öyleyse size söyleyeceğimiz özel bir şeyler olmalı. Günümüzde internet platformu ticari bir boyut kazanmıştır. Facebook, Youtube, Twitter ve Instagram gibi sosyal ağlar vasıtasıyla sayısız internetten para kazanma yöntemi bulunur. Peki, Google hesabı neden bu kadar değerli? Ve neden Gmail hesabı açılarak para kazanılabiliyor?

Tüm bu soruların yanıtı Adsense ve reklam gelirleri ile alakalı mevzulardır. Dilerseniz bir Google hesabının değerini açıklayalım. Bir Gmail hesabı açarak para kazanmak nasıl oluyor ona bakalım.

Gmail Hesabı Satın Alanlar Nasıl Para Kazanıyorlar?

Gmail hesabı satın alanlar nasıl para kazanıyorlar? Gmail hesabı açıp sattığınızda alan kişi maddi hedefleri doğrultusunda bu hesapları kullanmaktadır. Çoğu beğeni ve takipten oluşan menfaatleri hedeflemiştir. Örneğin satın alacağınız 1000 adet Google hesabı ile dilerseniz Youtube videolarınızı beğendirme, facebook sayfanızı beğendirme ve takipçi yapma imkânınız var.  Bunun yanında birçok web sayfası ve sanal ortam için takipçi kasma imkânınız bulunuyor. Bunun için Gmail hesapları bir bot programı vasıtasıyla kullanılmaktadır.  Aynen organik takipçi gibi dilerseniz kendi web sayfanızdaki reklamlara bile tıklatma imkânınız bulunmakta. (Kendi reklamına tıklamayı hem etik açıdan kesinlikle önermiyoruz, hem de Google zaten bunu artık çok kolay çözebilmektedir.)  Gmail hesabı açarak para kazanmak kolay bir iş olsa da bunun yanında bu hesapların kullanılması ile elde edilecek gelirler dudak uçuklatacak derecede değildir.

Gmail Hesapları Çok Ucuz Fiyattan Alıcı Buluyor

Gmail hesapları çok ucuz fiyattan alıcı buluyor. Örneğin açacağınız 10 adet Gmail hesabı ile 1 ila 2 TL arasında para ödüyorlar. Oysaki bu hesaplarla elde edilecek ticari gelir onlarca hatta yüzlerce Türk lirası ve Dolar olarak geri kazanılmakta. Gmail hesabı açarak para kazanma imkanı, klasik modemlerle internete bağlanma avantajını değerlendirmenizle oluyor.  Google hesabı açılırken modem açılıp kapatıldığında Google sizi her defasında yeni bir kişi olarak tanıyor ve istediğiniz kadar Gmail hesabı açmanıza izin veriyor. Her yeni Google hesabı açıldığında tarayıcı çerezlerinin temizlenmesi ve modemin açılıp kapatılması gerektiğini de hatırlatalım.

Gmail hesabı açarak para kazanmak isteyenlerin eline basit rakamlar geçiyor. Ülkemizde sanal olarak satılan materyaller, aynen hazır makale satışı gibi çok cüz’i kazançlar sağlıyor. Bir freelancer ürettiği ile o anlık kazanç sağlar. Oysaki satılan içerik, web sitesi sahibi tarafından Google ve diğer reklam finansörleri tarafından hazırlanan reklamları kullanıp kullanıcılar da her tıkladıkça ve okundukça ödemeye dâhil edilir.

Diğer kolay para kazanma yolları için sizi buraya alabiliriz:)

Kanuni olarak ülkemizde bu tip alış verişler için fiyat belirlenmemiştir. Bu bakımdan çoğu internet kullanıcısının ürettiği içeriklerin yok pahasına satıldığını görmekten de üzüntü duymaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir