Hakkımızda

Sitemiz 15.01.2017 tarihinde kolayparakazanmayollari.org alan adıyla yayın tarihine başlamıştır. Amacımız, yazarlarımızın ”ana menü” bölümünde bulunan kategorilerde oluşturduğu içeriklerle, Türk İnternet kullanıcılarına yeni iş fikirleri edinmeleri, para kazanma yolları, iş hayatında başarı vb. konularda bilgiler sunarak finans hayatlarına katkıda bulunmaktır.

Site Kurucusu

Bayram AKTAŞ

İletişim: bilgi@bilgikafesi.com

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”

Fikir ve düşünce havuzumuzda var olanlardan bir kısmını paylaştıkça- geri bildirimlerinizi de yorumlayarak- beraber gelişeceğimizi düşünüyoruz. Düşünce fakiri olmuş yığınla insan bulunan dünyamızda, kişisel gelişimin hayat boyu devam eden bir süreç olduğuna ve bilginin paylaşıldıkça değer kazandığına inanıyoruz. Bu bağlamda açtığımız bu site bilgilendirmeye ve güncel fikirler edinmeye yönelik açılmış bir adrestir.

Hedefimiz, Türkiye’de güncel bilgi ve özgün içerik üreten bilgi siteleri arasında ilk 10 site arasına girmektir. Değerli düşünceleriniz için lütfen iletişim kısmından mesaj atınız. Olumlu ve olumsuz yorumlarınıza ihtiyacımız olduğunu hissediyor, iyi düşünceler diliyoruz.