İnternetten Gerçekten Para Kazandıran Siteler Hangileridir?

Günümüzde artık her evde internetin bulunmasıyla birlikte, internet birçok insan için gelir kapısı olmuş vaziyette. Buna istinaden internetten para kazanılacak site sayısı da bir hayli artış gösteriyor. Ancak hayatın gerçeklerinin yüze vurulduğu bir nokta var ki; bu tarz internet sitelerinin hepsi gerçekten para kazandırmıyor. Bazıları ise başlarda ödeme yapıyor olsa da, ne yazık ki sonrasında devamı gelmiyor.  Uzun araştırmalar sonucunda sürekliliği olan ve gerçekten para kazandırıp düzenli ödeme yapan siteleri alt başlıklar halinde derledim:

1-) Getmyads

Sermayesini kullanıcılarından karşılayan reklam ağı sitesidir. Site, kullanıcılarından edindiği para ile sermaye edinir; bunun karşılığında kullanıcılarına yatırdıkları para için günlük %1 faiz ödemesi yapar. Günlük faizin yanında referans sayısına göre bir bonus kazancı sistemi, sitenin temel  işleyiş alt yapısını oluşturur . Kısaca daha çok yatırım yapan ya da referansı bol olan kullanıcılar her zaman daha çok kazanır. Getmyads’in, dünya genelinde hit oranı oldukça yüksek biri internet sitesi olması güvenilirliğinin garantörüdür.

2-) Myiyo

Myiyo, Türkiye piyasasında yer alıp da gerçekten ödeme yapan nadir anket sitelerinden biridir. Sitesinin pratik dizaynı sayesinde kayıt işlemleri birkaç saniye için yapılabilir. Herhangi bir kullanıcıya ödeme yapmasındaki minimum baraj sınırı 20 euro’dur. Anket doldurarak en az 20 euro gibi bir miktara ulaşmayı başaran herkese Paypal veya Banka havalesi yöntemiyle ödeme yapılır.

3-) Qassa

Qassa, içerisinde kullanıcılarına yönelik çeşitli aktiviteler barındıran ve kullanıcılarının bu aktivitelerinden para kazanmasını sağlayan bir internet sitesidir. Sitede anket doldurarak, oyun oynayarak ve bazı online alış veriş sitelerinden ürün satın alarak para kazanmak mümkün. Siteye kayıt tamamen ücretsiz olup, ödeme hususunda güvenilirdir.

4-) Link.tl

Link.tl, kullanıcılarına paylaştıkları linkleri kısaltarak para kazandırma sistemine sahip bir internet sitesidir. Sistemin çalışma stili gayet nettir; kullanıcılar site içerisinde kısalttıkları linki sosyal medyada paylaşırlar ve bu paylaşımdan tık başına ücret kazanırlar.

İnternetten Para Kazanmanın En İyi Yolları

5-) Takiple Kazan

Türk menşeli, sosyal medya takipleşmesine odaklı çalışan bir sitedir. Site, isminden de anlaşılacağı gibi insanların twitter, facebook, youtube gibi geniş kitlelere hitap eden sosyal medya sitelerinde takipleşmesi karşılığında para kazandırmayı vadediyor. Ödemelerde herhangi bir sorun meydana gelmiyor.

6-) Reklam Store

Repertuarında bulunan reklamları, kullanıcılarının internet sitelerinde yayınlayarak para kazandırıyor. Site yönetimi, kullanıcılarının açmış olduğu sitelerin domainli olmasını şart koşuyor. Yani bedava açılmış olan sitelerde reklam yayını yapmıyor. Reklam Store, ödeme yapma hususunda oldukça fazla seçenek sunması bakımından büyük hit alan site sahiplerinin uğrak noktası.

7-) Napolyon

Türk anket sitesi. Ödemeleri kusursuz olarak gerçekleştirmekle birlikte, çok fazla para kazanmak isteyen kişileri hayal kırıklığına uğratabilir. Yine de düzenli olarak anket doldurulduğu takdirde aylık 150-200 TL civarında kazanç sağlanabiliyor.

😎 Yllix Media

Üyelerin bireysel internet sitelerine koydukları reklamlar üzerinden para kazandırıyor. Reklam tık başına kazanç, benzer sitelere göre biraz düşük olsa da, ödeme yapma babında sorunsuz çalışıyor.

9-) Xabo

İspanya menşeli yatırım ortaklığı sitesi. İspanya liman bakımından zengin bir ülke olduğundan, Xabo sitesi kurucuları da bundan faydalanmayı; yük gemilerine limanda alan kiralamayı hedefliyor. Sermayeyi ise siteye yatırım ortakları çekerek elde etmeye çalışıyor. Xabo, diğer yatırım sermayesine odaklı sitelere göre oldukça fazla faiz vermekte. Her yatırım için %50 faiz sistemi uygulamakta. Ödeme konusunda ise herhangi bir sıkıntının varlığı ortamlara yansımış değil. Yatırım yapanlar gerçekten ödeme yapıldığını söylüyor ve bunu belgelerle kanıtlıyorlar.

Bunlar dışında daha birçok siteyi anlattığımız konuyla ilgili detaylar için İnternetten Gerçekten Nasıl Para Kazanılır adlı konumuzu okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir