İnternetten Oyun Oynayarak Para Kazanabileceğiniz Siteler

Günlük iş masraflarınız için para kazanmak isteyen işsiz bir genç misiniz? Yakın zamanda küçük gelirli işinizi mi kaybettiniz? Yakında ödenmesi gereken faturalar için para mı gerekiyor? Endişelenme! Sadece evinizin rahatlığında birkaç oyun oynayarak internetten para kazanabilirsiniz. Evet, doğru okudunuz! Bu yazıda, para kazanmanıza yardımcı olabilecek ilginç oyunlardan bahsedeceğim. Hadi başlayalım!

Exodus3000 Oyunu

Exodus3000, en popüler çok oyunculu RPG strateji oyunlarından biridir. Oyun öyküsü, bir felaket olayı nedeniyle Dünya’nın artık sürdürülebilir bir yaşam gezegeni olmadığından yola çıkar. Tüm sakinlerin, mineraller ve “Mars Doları” (oyunun para birimi) bulması önem taşıyor.

Mars Dolarını toplamak için temelde üç yol vardır: kalıntıları araştırmak, yanardağları bulmak ve diğer oyunculara saldırmak. Yeterli bir miktara ulaştıktan sonra, gerçek para biçiminde nakit kazanabiliyorsunuz. Bu eğlenceli ve sade online oyun için üye olarak kaydolduktan sonra, hoş geldin ikramiyesi olarak 5.000 bedava Mars Doları elde edersiniz. Döviz kuru 300.000 Mars Dolar için 20 $ ‘dır. www.exodus3000.com

Yan Gelir Getirecek Yeni Ek İş Fikirleri

 

Rummy Oyunu

Bir miktar para kazanabileceğiniz en ilginç çevrimiçi oyun sitelerinden biridir. Aynı zamanda kişisel favorilerimizden. Okeye benzer Rummy oyununu oynamayı seviyorsanız ve ayrıca bu ilginç oyunla para kazanmak istiyorsanız, o zaman denemelisiniz.

Bu online rummy portalı tamamen Innopark India Pvt Ltd.’ye aittir ve işletilmektedir. Ayrıca, Google Play Store ve iPhone App Store’da bulunan uygulamasını indirebilirsiniz. Bu güvenli oyunun diğer önemli özellikleri arasında kolay ödeme ve 24 saat destek bulunmaktadır. www.classicrummy.com

Para Kazanmak İçin Basit ve Yaratıcı Yollar

SecondLife Oyunu

Bu, en büyük çevrimiçi oyun sitelerinden biridir. Anshe Chungthe’in bu web sitesinde oyunlar oynayarak bir milyoner haline geldiği yönündeki bir söylenti de mevcut. Bu web sitesinde 2 milyondan fazla aktif üye var ve her biri kendi avatar görüntüsünü (bir 3D karakter) kullanarak birbirleriyle etkileşime giriyor. İngilizce bilmeyenlere de müjdemiz var. Oyunun Türkçe desteği de var.

Gayrimenkul ticareti (sanal mülkleri satın alma ve satma) burada sıklıkla oynanır. Ayrıca, giyim, içerik oluşturma, satış, etkinlikler ve rock konserlerinde performans gibi etkinliklerde bulunabilirsiniz. Kamp sandalyelerinde oturmak da dahil olmak üzere çeşitli yollar var! secondlife.com sitesine girerek language kısmından Türkçe’yi seçerek deneyebilirsiniz.

Para Kazanmak İçin Yeni ve Garanti Fikirler

PaidGamePlayer Oyunu

Yarışmaya dayalı çevrimiçi oyun sitesinde 25’den fazla çevrimiçi oyun bulunmaktadır. Burada Zuma, Bejeweled 2 ve Family Feud gibi ilginç oyunlarda diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz.

Bu oyunun temel amacı, kazananların bulunduğu bölüme doğru savaşmaktır. Kazanan her yarışmanın karşılığını alacaksınız. Premium bir üye daha fazla menfaatten yararlanabilir ve kazançlar daha kârlı hale gelir. Ancak üyeliğinizi yükseltmek için bir miktar ödersiniz. Hedefiniz oyun oynarken küçük miktarlarda kazanmak ise, yeni sürüme geçmeye gerek yoktur. Oyunun katılımının yanı sıra, bu web sitesinde para kazanmanın diğer ilginç yolları, anket yapmak, oyunları incelemek ve farklı ürünleri denemektir. paidgameplayer.com

Online oyunlar oynarken para kazanmak kesinlikle kazan-kazan bir durumdur. Yukarıda bahsedilen oyunlar sadece sizi eğlendirmekle kalmaz aynı zamanda bir miktar para kazanmanıza yardımcı olur.

Evde Para Kazanmak İçin Ne Satabilirim?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir