Kadınlara Yönelik Açılabilecek Yeni E-ticaret Site Kategorileri

Bir kadının size karşı duyduğu o korkunç öfke; romantik bir sürprizle ona yaklaşırsanız kolaylıkla yönetilebilir bir durumdur. Bu durum, bir girişimcilik ruhu ve zekası ile kolay para kazanmak için kullanılabilir.

Bayanlar erkeklerin sürekli cahil tavırlarına üzülüyor olabilir, ona verilen söz verilmemiş ya da erkeğinden beklemekte olduğu davranışları erkek doğru ifade etmiyordur. Bu durumda hazırladığınız büyüleyici bir sürpriz onu büyüleyecek ve sonuçta ilişki sevgi ve romantizm dolu anlara kavuşacaktır. İşte kadınlara yönelik, onlara hitap edebilecek e-ticaret sektör ve kategorileri:

Romantik Hediyeler: Renk, kalite, kombinasyon, tasarım, baskı ve paketlemenin hepsi, sevdiklerinizle paylaştığınız romantik bir bağı yansıtır. Aklınıza gelebilecek hemen hemen her yerde kapıya teslim ile çevrimiçi romantik hediyeler vermek isteyenlere yönelik çalışabilirsiniz. Sevimli kalp şeklindeki ayıcıklar, panda, maymun ve köpek şeklindeki kırmızı, pembe ve beyaz renkte yumuşak oyuncaklarla kalbin hoşuna giden görünüm ve hisle bayanları büyüleyeceğiniz inancına sahibiz. Romantik hediyeler içeren e-ticaret sitesi açabilirsiniz.

Yastık ve Kupa: Yastığı seçerseniz resimler, mesajlar, isimler, tarihler veya metinlerle en iyi sınıf kalitesinde güzel baskı, sevdiğiniz kişinin rahatlamasını sağlayacaktır. Romantik resimlerle, kalp şekliyle veya pembe desenle bastırılan kupalar sevdiğiniz kişiye duyduğunuz aşk ve sevgiyi her zaman etrafında hissetmesini sağlayacaktır. Yastık veya kupa içeren niş bir e-ticaret sitesinin tutması pek zor görünmüyor.

Fotoğraflarla Şık Lamba: Sarkan küp lambası, tasarım şişesi lambaları ve üzerinde sevdiğiniz fotoğraflarla basılı olan piramit lambaları, sevgiyi ve şefkati şık bir şekilde karşıya geçirebilmeyi sağlar.

Yumuşak Oyuncaklar: Çeşitli aşk merkezli tonlarda ve desenlerde eşlere sevimli ve hoş yumuşak oyuncaklarla zahmetsizce sürpriz yapılabilir. Öfkeli ruh hali birkaç ayıcık ile romantik bir hale dönüştürülebilir.

Çiçek Buketleri: Sevgilinin kırmızı kağıda sarılmış 50 kırmızı gül demetinden ve yumuşak çikolatalarla kombine edilmesinden daha iyi ne hoşuna gidebilir? Onunla ilk randevu olduğunda, çiçekler ve bitki düzenlemelerine ihtiyaç duyacak birçok erkek var. Bunu e-ticaret kategorisi olarak kullanabilirsiniz.

Mücevher ve Takı: Mücevherin parlak ve göz alıcı tasarımıyla karısının korkunç öfkesini kolayca sona erdirecek erkekleri etrafınızda görmüşsünüzdür. Parlayan metalik mücevher ağacına yerleştirilen veya romantik fotoğraflarla birlikte mücevher kutusunda saklanan küpeler, bilezikler ve diğer eşyalar, bayanın yüzünde sevimli bir gülüş meydana getirir.

Parfüm ve Bakım: Bir dizi markalı parfüm ve yüz bakım ürünleri ile güzelliğini ve cazibesini tamamlamak isteyen kadınlara hitap edebilirsiniz. Kırmızı gül bulunan banyo koruyucuları, parfümler ve yüz bakım seti gibi sektörlerde açacağınız bir e-ticaret sitesi ile ilerleyebilirsiniz.

Ev Dekoru Hediyeleri: Ev dekoru konusunda hediye verme alternatifleri, harika bir seçenektir. Duvar kağıdı, duvar askısı, memento, çerçeveler, feng shui öğeleri, bitki düzenlemeleri, süs eşyası düzenlemesi, kalp şekli, top şekli kırmızı mumlar eşlere hoş gelecek sürprizler olabilecektir. 

Feng Shui Hediyeleri: Hâlâ kadınlara göre hangi e-ticaret sitesinin tutup tutmayacağına takılıp kaldıysanız, feng shui öğeleri sizi bekliyor olabilir. Bu öğeler sevgiyi ve mutluluğu ifade etmenin başka bir yoludur. Çok katmanlı bambu bitkileri, duvar askıları, anahtarlıklar ve çok daha fazlası bu kategoriden seçilebilir.

Mesaj Şişeleri: Bayanın öfkesi, bir kalp şişesindeki doyurucu mesajlar veya sözler ile yönetilebilir. Bir klasik ahşap kutuda saklanan ilginç mesaj şişeleri içeren e-ticaret sitesi, çalışmalarınızı kolaylaştıracaktır.

Kişiselleştirilmiş Telefon Kapağı: Bu, kadına her zaman sevgiyi hissettiren başka bir şeydir. Çok sevimli resimler, mesajlar veya isimlerle basılan bir telefon kılıfı ile sevgilisini etkilemek isteyen erkekler, bu kategorideki  e-ticaret sitenize girecek ve para kazanmanızı sağlayacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir