Kredisiz Nakit Para Nereden, Nasıl Bulunabilir?

Paraya ihtiyacım var ama bankalar kredi vermiyor, kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim diyenler için kredisiz nakit para bulma yöntemlerini listeledik.

Yaşadığımız dünyada artık herkes para peşinde koşuyor ve parayı kovalıyor. Dolayısıyla konu para olunca ”Kredisiz nakit para nasıl bulunurmuş, böyle şey olur mu hiç?” diye düşünebilirsiniz… Günümüzde kredisiz, yani bankadan başka kimse kimseye para vermez diye de düşünüyor olabilirsiniz. Ama hemen söyleyelim ki bu mümkün Anlayacağınız gibi bu içeriğimizde siz okuyucularımıza kredisiz para bulmanın yollarından bahsedeceğiz.

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere nakit para bulmak deyince, herkesin ilk aklına gelen mutlaka bankalar olacaktır. Ama öte yandan her kişinin finansal geçmişi aynı temizlikte olamayabiliyor. Eskilerde ödemede zorlandığınız veya ödeyemediğiniz bir kredi geçmişiniz bulunuyorsa, siz de finansal geçmişi kirli olan grubun içine dahil olmuşsunuz demektir. Bu durumlarda çeşitli şirketlerin sizlere yardımcı olabildiğini söylemek isteriz. İnternet  tarayıcınızı açıp arama motoruna  “acil para, kredisiz nakit para” gibi başlıklar yazdığınızda bu tarz firmaların ilanlarıyla sizler de karşılaşabilirsiniz. Böylelikle bu firmaların sizlere sunduğu önerilerden de faydalanabilirsiniz.

Kredisiz Nakit Para Bulmak İçin Yapılabilecekler

Kredi çekemeyen insanların sık sık kapısını çaldıkları bu tarz firmalar derdinize derman olabilecektir. Ayrıca bu tarz firmalar kredi çekmeye notu yetmeyen, kara listeye giren kişilerin  durumlarını iyi bildiklerinden ötürü sizin durumunuzu da anlayabileceklerdir. Bu firmalar size gereken yönlendirmeyi yapabilir veya şirket olarak sizin yerinize kredi çekebilirler. Bunu nasıl  yapıyorlar diye soracak olursanız, sizlere vade uygulayacaklarını ve çekilen miktarın üzerinden kar alacaklarını da bilmeniz gerekir.

Zira aracı şirketler size parayı bu şekilde temin edebiliyor. Yaşadığımız dönemde piyasada iş yapan farklı sektörlerde çalışan işçisinden patronuna kadar herkesin farklı meblağlarda nakite ihtiyacı olabiliyor. Bu şirketler de belirledikleri farklı stratejiler sayesinde müşterilerine nakit para sağlıyorlar. 

Fakat online tefeci olarak tabir edilen birçok dolandırıcı internette mevcuttur ve sizden peşinat isteyerek sizi dolandırmaya kalkar. Bunlara dikkat etmek gerekmektedir. 

Senetle Para Veren Kuyumcular

Senet karşılığında bir kuyumcudan altın alıp sonra bunu başka bir kuyumcuya satarak nakit paraya çevirerek acil para ihtiyacınızı kredisiz olarak karşılayabilirsiniz. Bilezik veya diğer altın materyallerinden herhangi birini senet ile alıp paraya çevirebilirsiniz. Kötü niyetli tefecilerin eline düşmektense buna benzer senetle ürün satışı yapan ve kolayca paraya çevrilebilen altın (kuyumcularda), beyaz eşya (teknoloji mağazaları) gibi ürünleri tavsiye verebiliriz.

Farklı Kolay Para Kazanma Yöntemleri

Maddi Yardım Sağlayan Devlet Kuruluşu

Maddi durumu iyi olmayanlara karşılıksız para veren kuruluş; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı olan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarıdır. Durumunuzu belirtir bir dilekçe ile maddi yardıma ihtiyacınızın olduğunu belirtip Hükümet Konaklarına giderek devletten yardım talep edebilirsiniz.

Acil Nakit İhtiyacını Karşılama Yöntemleri konulu yazımız da size yardımcı olabilir.

“Kredisiz Nakit Para Nereden, Nasıl Bulunabilir?” için 7 yorum

  1. Bugün hızlı ve acil bir kredi başvurusunda bulundum ama alamadım. Tavsiyelerinize devam etmenizi diliyorum.

  2. Programlanmış boş bir ATM kartı edinin ve seçilen ATM kartına bağlı olarak 2000 $ ila 35.000 $ günlük çekmeyi yapın, bu parayı borç departmanından ödemek ve kendi işyerinizi kurmak için kullanabilirsiniz. Bu ATM kartını dünyanın herhangi bir yerinde gönderiyoruz ve dünya üzerindeki herhangi bir ATM makinesinde çalışabiliyor. Bize e-posta gönder: blankatmpurchase@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir