Kullanım Koşulları

İçeriğimizde yer alan önerilerin bir kısmının ticari özelliği olabilir. Ticari kaynak sağlayan servisler için yaptığımız öneriler tamamen servisin kalitesiyle orantılıdır. kolayparakazanmayollari.org ’da bulunan içeriklerin tamamı kişisel fikirlerden oluşmaktadır. Bu yüzden yer alan içeriklerde bulunan öneriler kesinlikle yönlendirme olarak algılanmamalıdır.

Yapılan her yorumun sorumluluğu yorumu yapan kişiye aittir. Yapılan yorumların insani değerlere aykırı olmaması gerekmektedir. Değerlere aykırı içerikteki yorumların fark edilmeden onay görmesi durumunda bizi iletişim sayfamızdaki bilgiler aracılığıyla uyarabilirsiniz.

Mail yoluyla yapılan bilgilendirme, yasaların belirlemiş olduğu kurallara uygun bir şekilde yapılmaktadır. Kullanıcı mail aboneliğini kendi isteğiyle ikinci bir onayla gerçekleştirebilir. Her mailde abonelikten çıkış için gerekli yönlendirmeler bulunmaktadır.

İçerik hakkı:
Bütün içerik kolayparakazanmayollari.org ’a aittir. Konular tıklanabilir yönlendirme (link) bulunduğu takdirde, izin almadan farklı sitelerde kullanılabilir. İlgili bağlantılar kesinlikle net bir şekilde görülebilir olmalıdır. Konuların değiştirilerek farklı sitelerde kullanılması kesinlikle yasaktır.

Bu koşulların ihlalini önlemek amacıyla kolayparakazanmayollari.org içeriğini DMCA kuralları çerçevesinde yasal olarak korumaya almaktadır.

Sitemizin belirli alanlarında görsel veya yazılı olarak bulunan Google ve Youtube ibareleri Google Inc.’in ticari markalarıdır.