Kuru Temizleme Franchise Bayilik Veren Firmalar

Kadınların çalışma hayatında aktif bir rol oynaması ile birlikte veya tek başına yaşayan bireylerin de temizlik ihtiyacını gidermeleri hususunda kuru temizleme işlemlerini yapan firmaların önemi ortaya çıkmıştır. Prestijli bir şekilde yaşamalarında etkili olan faktörlerden birisi olarak bu ihtiyaçlarını karşılayacak olan ekiplere gereksinim duyan erkek ve bayanların, her türlü giysilerini temiz bir şekilde bulmalarına olanak veren kuru temizleme bayilerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. Sizler de kuru temizleme franchise bayilik veren firmalar arasında hangilerinin olduğunu merak ediyorsanız ve kendi kazançlarınızı elde etmek istiyorsanız, bu yazımızdan faydalanabilirsiniz.
 

  • Trend Makina ve Kimya Bayiliği Alma

Kuru ve Islak temizleme, çamaşırhane donanımları ve kimyasal maddeleri ile sarf malzemeleri konusunda 2012 yılından itibaren hizmetlerine başlayan Trend Makina tarafından bayilik alabilirsiniz.

İş kurmak isteyenlerin kuru temizleme sektörünü seçmeleri halinde dünyaca ünlü markalardan birisi olarak Trend Makine ve Kimya San. Tic. Ltd. Şti. tarafından verilecek olan bayilik sayesinde hedefinize ulaşabileceksiniz.. En verimli makineleri bulabileceğiniz ve en kaliteli deterjanları kullanmakta olan Trend Makine sayesinde, teknik servisler konusunda müşterilere tam çözüm sağlayabileceksiniz. Satış öncesinin analizlerini, teknik konuda yapılacak analizleri ve proje işlemlerini hallederek satış sonrası da müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir.

  • Cleanist Koltuk Yıkama Bayiliği Alma

Deneyimlerini verdiği bayilikler sayesinde geliştirmeyi hedefleyen Cleanist Koltuk Yıkama firması 2012 yılında kurulmuştur. İstanbul merkezli olarak kurulan firmadan bayilik imkanı bularak, sizler de bulunduğunuz il veya ilçelerde güvenilir adımları atabilirsiniz. Cleanist Koltuk Yıkama Bayiliği Alma işlemleri sayesinde yerinde koltuk yıkama ve stor perde temizliği hizmetlerini sunmaya başlayabilirsiniz. Telefonla yapacağınız ön bilgi alışverişinin ardından bölge seçimini, bayilik sözleşmesini ve kurulum işlemlerini halledebileceğiniz müşteri desteklerini de dilediğiniz zaman alabilirsiniz.

  • Dry Clean Express Bayiliği Alma

Bu marka aracılığıyla kuru temizleme sektörüne dair bayilikleri aldığınızda, sizler de kısa süre içerisinde beklediğinizden çok daha fazla kâr elde edebileceksiniz. 2006 yılında kurulan Dry Clean Express markası sayesinde çamaşırhane ve kuru temizleme konseptlerine uygun bayiliklere sizler de sahip olabilirsiniz. Ruhunda girişimcilik hevesi ve heyecanı bulunan, insan yönetimi ve finansal yönetimde deneyim sahibi olan, bilinçli ve sorumluluk sahibi kişiler arasından seçilecek  franchisee  adayları için çeşitli hizmetler verilmektedir.

  • DRY TÜRK Kuru Temizleme Bayiliği Alma

​1984 yılında Kuru temizleme mağazası olarak hizmet vermeye başlayan DRY Türk firmasının bayiliğini almak üzere başvuru yapabilirsiniz. Çamaşırhane ekipmanları ve kuru temizleme sektörüne adım atmak isteyenler için en kazançlı tercihlerden birisi olan bu firma üzerinden alacağınız bayiliklerin işinizi çok daha kolay ve pratik bir hale getirdiğini görebileceksiniz.

  • Cleanlux Organik Islak Temizleme Bayiliği alma

2016 yılında kurulan Woolmark onaylı Ekolojik Giysi Temizleme tesisi olma özelliğini ilk taşıyan Cleanlux Organik Islak Temizleme firması sayesinde sizler de bayilik imkanlarından faydalanabilirsiniz. Islak temizlemeye dair en yeni nesil sistemleri kullanarak müşterilerinize en iyi şartlarda hizmet vermenizi sağlayacak olan bu firma sayesinde güven problemlerini de aşmış olacaksınız. Müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamakta olan Cleanlux Organik Islak Temizleme Bayiliği alma işlemleri için hemen iletişim bilgileri üzerinden görüşmelere başlayabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir