Oto Yıkama Franchise Bayilik Veren Firmalar

Oto yıkama veya oto kuaför olarak bilinen sektör, ülkemizde her geçen büyümekte ve sürekli gelişmektedir. Artık az nüfuslu ilçelerde bile en az bir tane oto yıkama vardır. Siz de oto yıkama franchise bayiliğinizi hizmet vermek istediğiniz bölgede açarak, bu sektörde kendi işinizin patronu olabilirsiniz.  

Oto yıkama franchise bayilik veren firmaları bu yazımızda kısa bilgilerle tanıtacağız. Titiz bir çalışma ile seçtiğimiz alanında uzman, güvenilir ve kazançlı olan bu firmalar hakkında sizlere ön bilgiler vereceğiz.  

  • Carismax Car Care Oto Yıkama Bayilik: Firma 2003 yılında sektöre giriş yapmıştır.  Oto yıkama, oto koruma ve oto kuaför alanında hizmet vermektedir. Her geçen gün kendini yenileyen firma, teknoloji ve yeterlilik bakımından sürekli gelişmektedir. Türkiye geneli yatırımcılara Franchise bayilik alanında toplamda 16 şube açma imkânı vermiştir. Son 1 yılda 5 şubesi daha hizmete açılmıştır. 

 

  • Kawax Oto Yıkama Bayilik: 2008 yılında sektöre giren firma, oto yıkama alanında bayilikler vermektedir. Firma Türkiye’de bu alanda en iyi olma hedefiyle sürekli kendini yenilemektedir. Türkiye geneli 3 Franchise bayilik şubesi bulunan firmanın, hedef şube sayısı 50dir. Sizlerde kawax Oto yıkama firması ile iletişime geçebilir, bayilik alarak kendi işinizin patronu olabilirsiniz. 

 

  • Aqua Car Care Oto Yıkama  Bayilik: Bursa’da 2015 yılında kurulan firma oto yıkama alanında bayilikler vermektedir. Araç yıkamada teknolojiyi yakından takip eden firma, yeniliklere ve gelişmeye açıktır. Henüz sektörde yeni olmasına rağmen 1 bayiliği bulunmaktadır. Firmanın hedeflediği Franchise bayilik sayısı 10’dur. Daha detaylı bilgi almak için şirketle iletişime geçebilirsiniz. 

 

  • Arexons Oto Kuaför Bayilik: 2013 yılında kurulan ve köklü bir isme sahip olan firma, oto yıkama işi yapmak isteyen girişimcilere bayilikler vermektedir. Yaklaşık 1 yıldır Franchise bayilik veren firmanın henüz 1 bayiliği açılmıştır. Hedeflediği Franchise bayilik sayısı 50’dir. Sizde bu köklü firmanın bayiliğini alarak oto kuaför alanında, kendi işinizi kurabilirsiniz. 

 

  • Carwash Turco Oto Yıkama Bayilik: 2012 yılında oto kuaför alanında sektöre hızlı ve farklı bir giriş yapmıştır. Carwash Turco firmasının diğer firmalardan farkı işyerinde müşterilerine kafe ortamı sunmasıdır. Aracınız emin ellerde yıkanırken sizde çayınızı, kahvenizi yudumlayarak gazetenizi okuyabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmanın henüz Türkiye genelinde 1 Franchise bayiliği bulunmaktadır. Hedeflenen bayilik sayısı 50’dir. Sizler de Türkiye’de büyük söz sahibi olmak isteyen Carwash Turco oto yıkama firması ile çalışabilir, kendi bayiliğiniz ile bölgenizde oto yıkama sektöründe en iyisi olabilirsiniz.
  • Dmax Oto Yıkama Bayiliği: 1998 senesinde kurulan firma alanında en köklü firmalardan biridir. Toplamda açtığı 21 şubesi ile sektörde adından söz ettirmeyi başarmıştır. Firma girişimcinin bütçesine göre bayiliğine oto yıkama ekipmanlarını tedarik etmektedir. Dmax firması sadece son 1 yılda 5 Franchise bayilik şubesi vermiştir. Kurumsal ve köklü bir firmanın bayiliğini almak istiyorsanız, Dmax Oto Yıkama firması ile çalışabilirsiniz. 

 

  • Ziwbax Oto Yıkama Bayiliği: 1965 yılında otomotiv sektöründe kurumsal bir firma olarak kurulmuştur. 2005 yılında oto yıkama alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır. Türkiye genelinde toplamda 5 şubesi bulunan köklü firma, son bir yılda 2 oto yıkama Franchise bayiliğini hizmete açtırmıştır. Firmanın hedeflediği Franchise bayilik şube sayısı 100’dür. 

 

  • Oto Sauna Oto Yıkama Bayiliği: 2007 yılında oto yıkama alanında kurulan firma, Türkiye geneli Franchise bayilikler vermektedir. Hali hazırda 9 Franchise bayilik şubesi açılmış olan firma, bunların 3’ünü son 1 yılda açtırmıştır. Firmanın Franchise bayilik sektöründe hedef şube sayısı 50’dir. Detaylı bilgi için firmanın iletişim kanallarından irtibat kurabilir, gerekli görüşmeleri sağlayabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir